Villa Mango
| Gratis WiFi | Gratis parkering | Indtjekning/Udtjekning Hurtig ind-/ udtjekning |
| Mad/Drikke Restaurant | Aircondition Klimaanlæg |
Det komfortable Villa Mango er 25 minutters gang fra Church Santiago Apostol of Fajardo i Fajardo. Stedet har udsigt over haven og gæster kan svømme i en privat pool.
Stedet ligger 25 minutters gåafstand fra centrum af Fajardo. Gæsterne kan nå til Water City PR indenfor 10 minutters kørsel.
- Lufthavne
- Vieques lufthavn47 km
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Gratis WiFi
- Gratis parkering
- Parkering uden for ejendommen
- Hurtig ind-/ udtjekning
Måltider og drinks
- Tørretumbler
- Restaurant
- Udendørs spiseområde
Aktiviteter og afslapning
- Solseng
- Have
- Grillfaciliteter
På værelset
- Klimaanlæg
- Dagligstue
- Spisebord
- Vaskemaskine
- Gratis toiletartikler
- Fladskærms TV
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- 🌇
Hvor langt er byens centrum fra Villa Mango hotel?
Det vil tage dig en 25 minutters gang at komme til byens centrum fra Villa Mango hotel. - 🚗
Kan jeg parkere min bil i nærheden af et Villa Mango hotel?
Du kan parkere dit køretøj på et Villa Mango hotel ved en parkeringsplads. - 🕗
Hvad er det seneste, vi kan tjekke ud fra det Villa Mango hotel?
Kunder skal være klar til at tjekke ud fra det Villa Mango hotel ved 14:00. - ❓
Hvilke betalingsformer er tilgængelige på Villa Mango hotel?
Gæsterne på Villa Mango hotel kan betale med Mastercard, Visum og American Express. - 🚪
Hvilke værelsestyper tilbydes i Fajardo hotellet?
På Fajardo hotellet kan gæster vælge mellem Studio til familie, Studio Standard og Studio Deluxe med en queensize-seng. - ❓
Hvilken slags pool er der på det Villa Mango hotel?
Der er en privat pool på Villa Mango hotel.